Američtí fotbalisté Příbram Bobcats jsou opět ve finále

bobcatslions2Američtí fotbalisté Příbram Bobcats zopakovali úspěch z minulého roku, když v sobotu na domácím hřišti porazili v semifinále české ligy pražské Lions, a postoupili do finále. Přitom ze začátku to pro domácí příliš dobře nevypadalo.

Hned z úvodního výkopu se Lions podařilo skorovat a Bobcats prohrávali 0:7. Poté se ale k balónu dostal příbramský útok vedený Givensem a stav se rychle otočil. Bobcats brzy převzali iniciativu a celý zapas byli lepším týmem. O poločasu se šlo do šatny za stavu 21:7 pro domácí. Tento náskok už si Bobcats nenechali sebrat ani po poločase.

Útok Bobcats dál krájel yardy pomocí skvěle hrajících runingbacku Petra Datla a Pavla Tumpacha. Obrana se zaskvěla důležitými zákroky, kdy udržela Lions daleko od své koncové zóny a třikrát v zápase se zmocnila míče z rukou amerického quaterbacka Cola.

Skórující hráči: BOB: Petr Datel, Pavel Tumpach, Columbus Givens, Martin Hamza, Melvin Davis LIO: Casey Caton, David Růžek, Lukáš Růžek. Finále České ligy amerického fotbalu se koná 20.7. od 19:00 v Synot tip aréně (Eden). Pokud by ste nemohli přijet podpořit příbramský tým přímo na stadion můžete zápas sledovat v přímém přenosu na ČT4 sport.