Bobcats Příbram to myslí s titulem vážně. Podepsali další dvě americké posily!

BobcatsPoté co příbramský tým skončil v poslední sezoně na druhém místě si Bobcats Příbram dal další cíl – přivézt do našeho města titul. Podle toho také vypadají změny v příbramském kádru. Nyní získali další 2 posily z Ameriky.

První z nich je Sherman Vercher, který hrál na Univerzitě v Oregonu, kde byl i kapitánem týmu. Vercher by měl vystužit obranou hru Bobcats na pozici Linebackera. Minulou sezonu hrál za evropský velkoklub Dráždany Monarchs, když skončil jako druhý nejlepší obraný hráč v německé lize. „K jeho přednostem patří především atletická výbava a tvrdost, což předvedl i v Drážďanech,“ prozradil kapitán příbramského týmu Bohuslav Rom.

Další posilou je Melvin Davis

Další posilou je Melvin Davis, který hraje v útoku, obraně ale i tzv. special teamech. Melvin hrál například za Oklahoma State University, Edmonton Eskimos (profesionální tým kanadské ligy), ale má zkušenosti i z Evropy, kde nastupoval společně s již známou posilou Bobcats Příbram Maynardem. „Melvin má neuvěřitelné zkušenosti. Po vysoké škole byl i ve výběrových kempech do slavné NFL, poté hrál v kanadské fotbalové lize, ale i v tzv. Arena Football. Nastupoval téměř na všech pozicích, kde vyčníval především díky své rychlosti. Melvin k by měl v našem týmu hrát především v obraně, ale kdo ví jestli nebude zářit i v útoku,“ zažertoval Bohuslav Rom.

 

Příbramský tým tak má do nové sezóny již 4 zahraniční posily na klíčových postech a je vidět, že to myslí se ziskem titulu vážně. „Trénoval jsme začali již v průběhu listopadu, zároveň se všichni připravuje individuálně v posilovnách. Již od začátku ledna jsme začali s ostrými tréninky tak, abychom byly na sezonu co nejlépe připraveni.

Kromě zahraničních posil se zvyšuje zájem Příbramáků, kteří přišli na chuť tomuto sportu. Kdo má zájem se k nám připojit ať nás navštíví na tréninkách nebo na našich facebookových stránkách Bobcats Příbram,“ shrnul kapitán Bohuslav Rom.

Zdroj: red, foto: red

Odpovědět

*