Červencový FIALKA FEST se blíží, co Vás všechno čeká?

11188348_380769065446805_7969086584107116414_nPřátelé kvalitní hudby a letních radovánek dávejte teď bedlivě pozor! Pokud jste příznivci slunce, vychlazeného pivíčka a opečené klobásky nechte si ujít v pořadí již třetí ročník Fialka Festu, a to přesně poslední sobotu v červenci, 25. 7. 2015 v areálu Nového rybníka v Příbrami. Proč? Protože vás letos opět čeká pořádná porce skvělých kapel a doprovodné zábavy v tom nejlepším kolektivu podobných bláznů jako jste vy. I tentokrát bude veškerý čistý zisk ze vstupného věnován na dobrou věc. Konkrétně na nízkoprahové zařízení pro děti a mládež Bedna. Máte tak jedinečnou příležitost dobře se bavit a zároveň vykonat dobrý skutek.

Potěchou vašich ušních bubínků se stane patero prvotřídních kapel. Na druhou dobu vám zahraje partička FAST FOOD ORCHESTRA, která brázdí české kluby už od roku 1998. Přijďte se na vlastní uši přesvědčit, že reggae a ska je pro léto to pravé! Z naší scény vystoupí příbramští matadoři Nástroj snahy. Každý, kdo si pamatuje jejich vystoupení z prvního ročníku,vám jistě potvrdí, že se můžete těšit na pořádnou show. Dále jsme si pro vás připravili stále populárnější stálici Origami a příležitost také dostane začínající kapela Digital Cream. V neposlední řadě se můžete těšit na pražské LePneumatiq, kteří vás svým drum´n´bass a dubstep vystoupením jistě perfektně naladí na večerní after party.

Těšit se můžete také na bohatý doprovodný program. V průběhu celého dne se můžete zúčastnit soutěží o ceny, či turnaje ve stolním fotbálku a vrátí se také velmi úspěšná relaxační zóna, v podobě houpacích sítí od firmy La Siesta. Stánky s občerstvením a nápoji jsou samozřejmostí. Celým dnem vás bude doprovázet Bára Tlučhořová, příbramská rodačka a moderátorka rádia Kiss Jižní Čechy.

Neseďte tedy doma a pojďte si s námi užít léto tím nejlepším způsobem ─ s přáteli pod širým nebem a za doprovodu skvělé hudby! Koneckonců, je to pro dobrou věc…

Zdroj: red, foto: red

Odpovědět

*