Česká Miss 2015 Nikol Švantnerová na mole módní show v Příbrami

Nikol ŠvantnerováPříbramská módní show pod hlavničkou automobilové značky, Nissan Příbram Fashion Night, přináší jedno překvapení za druhým. Na sociální síti události se nedávno objevila fotka Nikol Švantnerové s popiskem, že se chystá na molo do Příbrami. Laťka prvního ročníku luxusní módní show je nastavena velmi vysoko.

Nikol nebude v Příbrami poprvé. Koncem měsíce března tohoto roku se zúčastnila též módní události, a to volby fotbalové Miss 1.FK Příbrami. Na akci zasedla coby porotkyně, a vítězce Markétě Ševčíkové předávala korunku. V říjnu ji ale můžete vidět v jiné funkci, a to přímo v roli, která je jí nejblíže, v roli modelky.

Nikol 7. října oblékne oblečení značek Fashion Time, Temple či šaty návrhářky Petry Brzkové, a předvede je návštěvníkům na svém svůdném těle, díky kterému se právem stala nejkrásnější dívkou České republiky v loňském roce.

Ani další modelky nejsou neznámé. Můžete se těšit na finalistky soutěže Miss Face, Miss léto, nebo Miss Maturita. Bude se rozhodně na co koukat. Těšit se mohou i dámy, a to na svůdné modelky, kteří předvedou obleky od značky Koutný.

Vstupenky na módní show jsou v prodeji v obchodě Fashion Time, Benettonu, nebo si ji můžete objednat na mailu: pbfashionnight@seznam.cz. Cena je 290 Kč.

Zdroj: red., autor: Jitka Doubravová

Odpovědět

*