Co dalšího chystá SZM na září?

vondráčkováMáme za sebou nádherný slunečný víkend nabitý atrakcemi a aktivitami rozmanitého zaměření.

V pátek se letní kino zaplnilo návštěvníky, kteří si přišli vychutnat atmosféru promítání pod širým nebem. K dispozici byly návštěvníkům stánky s pitím i něco k snědku a na film Kmotr tak přišlo celkem 564 návštěvníků. Vzhledem k úspěchu promítání můžeme přislíbit i další promítání, o kterém veřejnost včas informujeme. V sobotu zavítala do Příbrami další hvězda českého šoubyznysu Lucie Vondráčková a doplnila již tak bohatý výčet koncertujících v Areálu Nového rybníka v této nabité sezóně. Před koncertem se příznivci koupání a lenošení u vody mohli přijít schladit na venkovní bazén. Bohužel jsme zaznamenali četné stížnosti na motokáry, které měli na celou sobotu v pronájmu parkoviště před Aquaparkem. Akce nebyla pořádána naším zařízením, přesto se chceme návštěvníkům venkovního bazénu omluvit za případný hluk a omezené možnosti parkování. Do budoucna se budeme snažit podobné akce monitorovat a informovat naše návštěvníky o případných omezeních předem. Nevšední adrenalinový vodní zážitek jste si mohli vychutnat v neděli na třídě osvobození. Obří skluzavka zde vyrostla v 10.00 hodin a jela až do večerních hodin. Po době oběda jsme navíc zpestřili tento zážitek návštěvníkům hromadou sněhu, ve které dováděli jak děti, tak dospělí. I přes opravdu parné počasí se i ledová hora udržela až do večera a venkovní bazén prolomil denní návštěvnost 1000 osob.

A co nás ještě čeká?

Prázdniny jsou již u konce, nicméně jako poslední prázdninovou akci můžeme pojmout koncert, který se sice koná až 1. 9., ale je již teď s nadšením očekáván, a to koncert populární rockové kapely Tři sestry. Půjde o charitativní koncert, jehož výtěžek pomůže osmiletému Kubíkovi Löwlovi. Kromě muzikantů kolem Lou Fanánka Hagena se ještě od 18 hodin představí skupiny E!E, Doctor P.P. a MZH. Vstupné v předprodeji vyjde na 300 korun, na místě bude o 50 korun dražší.

A trochu toho sportu, 4. 9. se bude v areálu Nového rybníka konat závod Duatlon, pro bruslaře se bude konat 3. 9. 2016 od 15,00 do 17,00 hod. a 4. 9. 2016 od 13,15 do 15,15 hod. veřejné bruslení v malé hale.

Tak se těšíme a jsme rádi, že s námi trávíte svůj volný čas. Užíváte si léto plnými doušky a to se nám líbí. Děkujeme.

Zdroj: red., autor: SZM 

Odpovědět

*