Cowárna: Přednáška o principech a strategiích

CowárnaV Cowárně v úterý 31.5. proběhne 3. díl z cyklu „Zastavte se, aby vám nic neujelo“. Dopolední přednáška (9.00 – 12.00) bude o principech a strategiích.

Zastavte se, aby vám nic neujelo .. Abychom nemuseli neustále hasit či opravovat díry v lodi zvané naše firma či organizace, pojďme takovýmto stavům předejít. Pojďme se zastavit a podívat se na naši firmu či organizaci shora a osvěžit její strategický směr.

Na tomto kurzu se dozvíte, jak tento jednoduchý ale zároveň unikátní  nástroj obchodního modelu co nejpraktičtěji využít. Naučte se z něj nastavovat strategické cíle, dozvíte se jak určovat priority, jak se rozhodovat, kam  správně zaměřovat svou pozornost pro každodenní úkoly a to vše s ohledem na dodání co nejlepší přidané hodnoty pro zákazníka a co nejvyššího naplnění vize a poslání vaší firmy či organizace.

Všechny praktické nástroje si vyzkoušíte na vašem vlastním obchodním modelu respektive na vaší vlastní firmě či organizaci… Jinými slovy Cowárna vám pomůže se zastavit a osvěžit fungování vaší firmy či organizace a nalézt oblasti, které lze posunout.

Cena kurzu je 750 Kč pro členy Cowárny, 950 Kč pak pro nečleny.  Své rezervace provedete na info@cowarna.cz nebo na na 777 494 416.

cowárna_cyklus přednášek

 

Cowárna_cyklus_přednášek

 

Zdroj: red.

Odpovědět

*