Další výhra v přípravě! Příbram – Táborsko 3:0

Úvodní branku utkání dal Martin Zeman z ideálně zahraného přímého kopu ze vzdálenosti pětadvaceti metrů. Za pár minut jsme přidali druhý gól z naší silné disciplíny – standardní situace. Martin Krameš si v závaru našel míč a poslal jej do branky. Třetí branka padla po asistenci Martina Zemana, když našel přetaženým centrem na zadní tyči Tomáše Pilíka.

Fotbal

Asistent trenéra Daniel Huňa k zápasu uvedl: „Ze začátku to byl opatrný zápas z obou stran s častějším držením míče na naší straně. Zápas víceméně rozhodla první vstřelená branka. Hřiště se nám otevřelo, my jsme byli ve hře dopředu také mnohem aktivnější. Po celou první půli jsme vyslali na branku Táborsko mnoho střeli a měli hodně příležitostí. I ve druhé půli jsme měli šance, ale bohužel další branky jsme nepřidali. Zranění Petra Rysa, který odstoupil po pár minutách, je svalové. Bližší detaily ale zatím neznám, snad to nebude nic vážného. Pomalu se už chystáme na sobotní odlet na soustředění v Turecku.“

1.FK Příbram – FC MAS Táborsko 3:0 (3:0)

Branky: 20. Zeman, 24. Krameš, 39. Pilík

Sestava Příbrami: 1. poločas: Boháč – Rys (6.Tregler), Matějů, Zápotočný, Divíšek – Pilík, Krameš, Suchan, Hnaníček, Zeman – Řezníček. 2. poločas: Krbeček – Šindelář, Zápotočný (71. Hnaníček), Tregler, Matějů – Mareš, Krbeček, Suchan (80. Krameš), Hronek, Polanský – Sanogo.

Zdroj: fkpribram.cz, foto: red

Odpovědět

*