Dami Bubble si na den dětí připravil bohatý program, vyhrát můžete mobilní telefon

damibubble-01Červen už klepe na dveře. A tak jako každoročně, závěr i začátek tohoto letního měsíce patří dětem. Na vysvědčení si ještě chvilku počkáte, ale Den Dětí bude už v pondělí. Dami Bubble dětem připravil fantastickou oslavu k tomuto výjimečnému dni a navíc představí několik novinek.

Vyhrát můžete mobilní telefon

V pondělí 1. června od 12-19 hodin určitě zavítejte do Dami Bubble v Pražské ulici. Pro děti je připraven bohatý program v podobě několika stanovišť, na kterém budou plnit zábavné úkoly. Za každý splněný úkol obdrží razítko, a po odevzdání kompletní kartičky dostane každé dítě balíček plný překvapení. U každého stanoviště bude zároveň možnost vyhrát Bubble Tea. Ale pozor. Vyhrát můžete i mobilní telefon. Všechny kartičky totiž půjdou do slosování, a po skončení akce se vylosují výherci jak Bubble Tea, tak jeden šťastlivec, na kterého čeká mobilní telefon.

V rámci dětského dne proběhne také otevření zahrádky u Dami Bubble Tea, v Pražské ulici, a představení úžasné novinky, a to skútru, který Vám doveze cokoli z prodejny až domů. A to již od 10. června.

Front se bát nemusíte

Dami Bubble Tea je tak oblíbený, že téměř každý den na něj zajde řada studentů. V tento slavnostní den se budou freshe a čaje vydávat na třech prodejních místech. A to venku ze skútru, v 1. patře bývalé čajovny a samozřejmě přímo v pobočce Dami.

Aby těch novinek a překvapení nebylo málo, jako bonus jsou připravené limitované edice Bubble Tea i freshe. Těšit se můžete na představení ICE TEA Bubble s limetkovými kuličkami, broskvovým a citronovým sirupem a ledem v černém čaji. Dále nebude chybět ani Osvěžující malina nebo Pinacolada, a z Freshů se představí nový Tropical, který obsahuje ananas, banán a vodní meloun.

Opravdu je se na co těšit. Tuto akci si prostě nemůžete nechat ujít! A co je nejlepší?  Vstup je zcela ZDARMA!

zdroj: red., foto: www.damibubble.cz

Odpovědět

*