Dámy! V Příbrami se otevře nový obchod s luxusním oblečením

store-984393__340Naše město není zrovna vyhlášené pro dobré nákupy oblečení. Spíše naopak. Většina těch, co si chtějí pořídit nový kousek do šatníku, míří do Prahy. V Příbrami převládají second handy nebo vietnamské obchody. Opomenout nesmíme samozřejmě proslulý New Yorker, kde je ale velká pravděpodobnost, že za rohem potkáte někoho ve stejném outfitu. Řešení skrývá Pražská ulice.

Asi leckdo ví, o obchodu s názvem Fashion Time, rozprostírajícím se v hořejší části nejznámější příbramské ulice. Sehnat zde můžete luxusní kousky z Itálie, vždy z té nejaktuálnější kolekce. Chcete-li tedy zjistit, co se teď nosí, není nic lehčího, než zajít přímo tam. A pozor. V současné době probíhá likvidace zimní kolekce se slevami až 70%. Nenechte si to ujít.

Mnozí mě možná upozorní po přečtení článku za to, že tento obchod je v jiné cenové kategorii, než je většina Příbramáků ochotna zaplatit. Jasně. Kalhoty nestojí 99,- až 499,- jako ve výše zmíněných obchodech, ale cenově dostupné rozhodně jsou. A hlavně budete mít něco, od čeho je jen několik málo kousků, a ne celá série.

Nový obchod v Pražské ulici

Pokud Vás ani tento argument neuspokojuje, tak pro vás máme naprostou bombu. Už příští měsíc se v Pražské ulici, místo bývalé zóny, otevře nový, industriální obchod s oblečením. Jedná se o druhu pobočku známého příbramského Fashion Time. Majitelka Martina Coníková se rozhodla rozrůst a zacílit na všechny Příbramáky, tudíž zde budou k sehnání jak pánské tak dámské kousky, za skvělé ceny. Též půjde o dovoz z Itálie a nehraje se na kvantitu, ale na kvalitu.

O tom, kdy se obchod přesně otevře, Vás budeme informovat. Napište nám, kam chodíte nakupovat v Příbrami Vy. Své odpovědi nám pište na Facebook do komentářů.

Autor: Jitka Doubravová, zdroj: red.

 

Odpovědět

*