V Březnici se o víkendu konala diskotéka, tři osoby skončily na záchytce

V sobotu 21. února se konala v Březnici diskotéka, na veřejný pořádek zde dohlíželo několik policejních hlídek spolu se strážníky městské policie a se psovody. Během hudební produkce převáželi policisté tři osoby na protialkoholní záchytnou stanici a řešili přečin výtržnictví a poškození cizí věci.

KD Březnice

Ve dvě hodiny v noci poničil 19letý mladík vstupní dveře do kulturního domu. Kopl do nich a způsobil tím škodu přesahující pět tisíc korun. Muž byl v době spáchání trestného činu pod vlivem alkoholu, přístroj u něj vykázala hodnotu 1,85 promile. Po ošetření v nemocnici putoval na protialkoholní záchytnou stanici. Ještě ten samý den, po vystřízlivění, mu bylo sděleno podezření z výše uvedených přečinů.

Na záchytce skončil i muž, který padal na ulici

Na záchytku byl přepraven i 20letý muž, který v silně podnapilém stavu neustále na ulici padal, nebyl schopen ani samostatné chůze, ani komunikace. Při dechové zkoušce mu bylo naměřeno téměř tři promile alkoholu.

Další 20letý mladý muž skončil na protialkoholní záchytné stanici poté, co před kulturním domem v opilosti napadl bývalou přítelkyni. Při hádce ji strčil na zem a dívka si při pádu odřela ruku. Následně jí dotyčný ještě rozbil mobilní telefon v hodnotě tří tisíc korun.

Zdroj: red, foto: red

Odpovědět

*