Diváci tleskali Karlovi Gottovi ve stoje

GottPrvní ročník Galavečeru populární hudby, v rámci něhož vystoupili čeští známí zpěváci, je za námi. Včera kolem 17 hodiny dorazil do Příbrami legendární český zpěvák, Karel Gott, jehož hudební výkon nenechal diváky sedět na své židli. Po oficiální poslední písničce celá hala tleskala ve stoje.

Už kolem čtvrté hodiny odpoledne se kolem příbramské sportovní haly začaly scházet fanoušci, kteří netrpělivě vyhlíželi, a očekávali příjezd mistra. Ještě před ním ale stihla přijet fenomenální česká zpěvačka, Petra Janů. Karel přijel spolu se svým řidičem před pátou hodinou, aby stihl před startem ještě zvukovou zkoušku, která vypadala, jakoby už zpíval na ostro.

Olga Lounová se svým týmem dorazila těsně po Karlovi, odzkoušelo se, a čekalo se na devatenáctou hodinu, kdy program oficiálně začínal. Fronty návštěvníků se táhly desítky metrů daleko, avšak díky otevření všech čtyř vchodů byli všichni během dvaceti minut na svých místech.

Program zahájila dvojice moderátorů, Jitka Doubravová Petr Větrovský, kteří zároveň celý Galavečer zorganizovali.

,,Každý organizátor má nejraději, když má vyprodáno, a to se povedlo. Jsem šťastný za to, jaká radost byla vidět na tvářích v publiku. Radost mám i z organizační stránky, která dopadla na výbornou. Myslím, že Karel Gott je nejvíce, co může v hudbě být, a to, že vystoupil v našem městě, by měla být čest pro celou Příbram,“ řekl Petr Větrovský.

,,Přípravy byly opravdu náročné, ale hned když jsme vyšli na pódium, věděla jsem, že to za to stálo. Pohled na vyprodanou sportovní halu byl úžasný, a všichni interpreti předvedli neuvěřitelné výkony. Děkujeme všem, kteří přišli, a byli tak skvělým publikem,“ podělila se o své dojmy Jitka Doubravová.

Zazářili jak Petra Janů, tak Olga Lounová

Po úvodním slově už byla připravena Petra Janů, která stoprocentně splnila očekávání, za což též sklidila obrovský aplaus. Velký překvapením byla pro mnohé talentovaná Olga Lounová, která nejen že skvěle zazpívala, ale po Galavečeru uspořádala pro fanoušky i autogramiádu a se všemi se ochotně fotila.

Zlatým hřebem večera byl samozřejmě již zmiňovaný, devětatřicetinásobný zlatý slavík, hvězda mezi českými zpěváky, Karel Gott. Už od první písničky nenechal chladným žádného návštěvníka. Ti tleskali jak na začátku písně, tak po jejím skončení. Po poslední písni dostal Karel od organizátorů květinu, a dva významné dárky, symbolizující naše město. Hornickou hůl a svou karikaturu, na jejímž pozadí je symbol Příbrami, Svatá Hora.

Aplaus ve stoje

Tou dobou stáli diváci ve stoje a nenechali Karla odejít. Přidal ještě tři skladby, a pak se už opravdu rozloučil, a odešel odpočívat do své šatny. Několik lidí čekalo ještě před budovou, aby se mohli s Karlem vyfotit.

Ohlasy na Galavečer populární hudby v Příbrami byly fantastické. Diváci odcházeli s nadšením a se skvělým zážitkem.

Na více podrobností, zajímavé příběhy i fotoreportáž se můžete těšit v nejbližších dnech.

Zdroj: red.

 1. Jana J. Reply

  Dobrý den.
  Kde se najde fotoreportáž z Galavečeru Karel Gott?
  Děkuji za informaci.
  J.j.

  • Jitka Doubravová Reply

   Dobrý den, facebook VDN promo:)

Odpovědět

*