Divadlo A. Dvořáka spustilo prodej předplatného na rok 2016

DivadloOd počátku listopadu můžete začít kupovat předplatné na divadelní představení do Divadla A. Dvořáka Příbram. Na výběr je z deseti různých skupin předplatného. Mnozí jej využívají pro rodinu a blízké jako dárek pod stromeček a sami divadelní představení často navštěvují. Počet předplatitelů rok od roku roste.

Důvodem zvyšujících se předplatitelů může být i skvělé herecké obsazení. Z televizních obrazovek můžete znát například herce Romana Štrabrňáka (seriál Cesty domů, Zdivočelá země, Comeback) nebo Annu Fixovou (seriál Ulice). Mezi hostujícími herci se objevují Pavel Batěk, Otakar Brousek mladší, Michal Dlouhý, Kateřina Fixová, Dalibor Gondík, Eva Holubová, Bára Hrzánová, Bohumil Klepl, Sabina Laurinová, Pavel Nový, Martin Písařík, Simona Stašová, Oldřich Vízner a spousta dalších.

Výhodou předplatného je především jistota místa v hledišti, přenositelnost průkazu (můžete jej tedy zapůjčit i jiné osobě), cenové zvýhodnění, šatna nebo informační servis pro předplatitele.

Prodej předplatného na obchodním oddělení divadla pro nadcházející rok bude ukončen 29. ledna 2016. Více informací o možnosti zakoupení, skupinách a cenách předplatného i o plánovaných premiérách a hereckém obsazení naleznete na webových stránkách Divadla.

Zdroj: red., autor: Lucie Jeníčková

Odpovědět

*