Dnes už může být známo, zda 1.FK Příbram skončí na potencionálních pohárových příčkách

Bednář, Mareš, 1.FK Příbram, fotbalDnes v 17:15 čeká 1.FK Příbram velmi důležitý zápas. Příbramští se nyní nacházejí na 5. místě v tabulce se 40 body. Za nimi se s 38 body drží stále Teplice a Dukla. Pražský a severočeský tým ovšem čeká dnes vzájemný duel, který by mohl napovědět o konečném pořadí v tabulce.

Titul je již jasný. Od minulého týdne se ví, že Mistři letošní sezóny jsou Plzeňáci. Druhé a třetí místo se může ještě změnit, ale vzhledem k lehkým soupeřům, které má Sparta, se předpokládá, že si druhé místo udrží a Jablonci připadne třetí. Kdežto Mladá Boleslav nemá čtvrté místo, které ještě zajišťuje poháry, jisté. Mohla by si ho zajistit právě dnes, pokud by porazila Slovácko. V tom momentě by jí ho už nikdo nevzal.

Bude 1.FK Příbram na 5.místě?

Rozhodnout se může i u Příbrami. V případě, že by dnes porazila Brno a Teplice by neporazili Duklu, připadá jí páté místo. V případě, že ve středu 27. května finále poháru České pošty vyhraje Jablonec, připadá 5. místo pohárům. Příbram se o toto místo dnes popere co to půjde, a dále už to je ve hvězdách. Na podzim se po pěti kolech nacházeli na posledním místě, takže se jedná o kuriozitu sezony.

Přijďte dnes v 17:15 podpořit tým Pavla Tobiáše a zároveň se rozloučit s fotbalisty při posledním domácím zápase.

Zdroj: red.

Odpovědět

*