Do Kozárovic přijede Ben Cristovao

BenJiž v sobotu 17. října se opět na Příbramsku objeví idol žen, zpěvák, rapper a tanečník Ben Cristovao. Koncertovat bude v kulturním domě v Kozárovicích kde to spolu s Circusbombs v rámci Party Ride Live! pěkně rozjedou a předvedou pořádný cirkus!

Bude se jednat o akci ÓČKO TV zvanou Party Ride Live!, která má celkem 4 zastávky a Kozárovice budou první z nich! Další Party Ride Live! bude probíhat v Mostě, Domažlicích a v Ústí nad Labem.

Pod názvem Circusbombs je skryt výběr nejtalentovanějších mladých umělců, kteří s Benem na podiu vystoupí a předvedou pořádnou show. Hudbu budou zajišťovat po celý večer přední čeští DJ, například DJka Fancy nebo DJ Poeta. Celý večer bude přítomen i štáb ÓČKO TV v čele s moderátory­ Ondrou a Johanem.

Pořadatelé navíc zařídili i dva autobusové svozy, které vás povezou do Kozárovic zdarma po trase Mirotice – Čimelice – Mirovice – Zalužany – Kozárovice (odjezd z Mirotic ve 20:00 hod.) a po trase Příbram (Jiráskovy sady) – Milín (zastávka) – Chraštičky (kaplička) – Kozárovice (odjezd z Příbrami ve 20:40 hod.). Po stejné trase se můžete svézt i domů a to po trase Kozárovice – Mirotice ve 3:00 hod. a p trase Kozárovice–Příbram ve 2:00 hod. od KD Kozárovice.

Dorazte i vy na nejdivočejší párty letošního podzimu do Disco Heart Kozárovic! Jedinečnou atmosféru doplní i audiovizuální show s promyšleným zvukem, světly a sexy tanečnicemi. Vstupné činí 150 Kč a ti, kteří se přihlásí do této události na Facebookové stránce přes tlačítko „Zúčastním se“, budou mít vstupné jen za 120 Kč! Samozřejmostí je foto a videoreport.

Zdroj: red., autor: Lucie Jeníčková

Odpovědět

*