Dobříš chystá velký běžecký závod, zúčastní se i Leoš Mareš

Sport a zdravý životní styl je u nás i ve světě rok od roku populárnější. Běh patří mezi druhy pohybů číslo jedna, což si dobře uvědomuje i agentura VDN promo, která přišla s nápadem uspořádání městského běhu v Dobříši.

Velký běžecký závod –  Běh města Dobříše se uskuteční téměř na konci sezóny, v sobotu 7. října 2017. K této plánované akci se v rámci kampaně Dny zdraví zapojilo s nadšením i město Dobříš, po kterém organizátoři běh nazvali. ,,Zabýváme se především showbusinessem a pomalu chceme rozvinout i sportovní divizi. Proto jsme moc rádi, že náš nápad město podpořilo,“ řekl za VDN promo Petr Větrovský.

Celá akce se uskuteční přímo v centru Dobříše za účasti „dobříšských sportovních ikon“. Do závodu běžci odstartují z Komenského náměstí a připraveny budou okruhy jak pro dětské kategorie, tak i pro dospělé. Nově je přidána na vyžádání dobříšských firem i štafeta ve čtyřčlenných týmech. A běh bude mít zastoupení i v řadách celebrit. Jedním z běžců bude například Leoš Mareš nebo nový přítel Lucie Bílé, Radek Filipi, kterému možná Lucka přijede fandit.

A jaké budou vyhlášené běžecké kategorie pro Běh města Dobříše?

  • dětské běhy
  • fitness běh na 5 km pro ženy
  • hlavní závod pro ženy i muže na 10 km
  • štafety 4×2,5 km

„Mimo jednotlivých běhů se můžete těšit na bohatý doprovodný program v podobě dětský her pro děti, sportovních vystoupení a další. Samozřejmostí bude dobré jídlo a pití,“ dodává za VDN promo Jitka Doubravová.

Registrace je v plném proudu

Registrace do závodu probíhají on-line od 1. května a startovné činí 100 Kč v předstihu, 150 Kč na místě. Pro děti je start zdarma. Veškeré informace včertně registrace naleznete na www.behmestadobrise.cz 

Nenechte si ujít novou běžeckou událost v Dobříši. Čeká vás nejen sportovní akce a běžecký závod, ale také zdravé občerstvení, spousta překvapení pro všechny závodníky i návštěvníky a spousta další zábavy pro děti i dospělé.

Facebooková událost:

https://www.facebook.com/events/218771611934241/?fref=ts

Zdroj: red.

 

Odpovědět

*