Duben v Cowárně ve sportovním a také poprvé s živým vystoupením

Cowárna_DubenCowárna vstupuje do svého 5 měsíce fungování a tentokrát bude svůj program věnovat sportu a hudbě.

Dubnový program odstartuje představení Hudebního festivalu Antonína Dvořáka, které bude spojeno s živým vystoupením Spohr Violin. „Cowárna podporuje tuto hudební událost a proto jsme se rozhodli věnovat jeden večer představení tohoto festivalu,“ řekl Aleš Barášek, který se rozhodl zapojit do podpory festivalu.

Následovat bude představování sportovních událostí, které rozhýbou Příbram a okolí. V úterý 12. dubna dostane prostor Brdská 25 a Příbramský ½ maraton.

V tom samém týdnu si na své přijdou příznivci adrenalinových sportů. Dokument Canadadream představuje netradiční spojení jízdy na kole a původních indiánských kmenů.

Myslíte, že ke sportu je potřeba jen fyzická kondice? Odpověď se dozvíte na přednášce Sport hlavou, která se bude věnovat roli mentální přípravě ve sportovním výkonu a to netradičně v pátek 15. dubna.

Pro členy Cowárny je určen čtvrtek 21. dubna. V tento den je čeká neformální a informativní seznámení, na kterém se dozví více o plánech Cowárny a také budou moci říci, co jim v Cowárně chybí a co od ní ještě očekávají. „Členové Cowárny jsou stejně důležití jako místo samotné, protože oni ho tvoří. Chceme připravit malý raut a popovídat se všemi členy, tak abychom se pokusili vyhovět jejich představám a přáním s Cowárnou spojenými,“přiblížil vedoucí Cowárny Vlasta Ševr.

V druhé polovině měsíce pak můžete narazit na představení cestovatelského klubu WorldVentures, který funguje po celém světě a nyní se rozšiřuje také u nás.

Druhou hudební „vložkou“ v Cowárně bude ukázka hudebních žánrů, kterou předvedou známí příbramští umělci. Závěr dubna pak bude patřit jídlu a fotbalu. Pokračovat se totiž bude v prezentaci projektu Zažij Příbram, který nyní tvoří Food Festival a Promítání ME ve fotbale.

Pokud chcete zjistit více o Cowárně, tak nejlepší cestou je zajít přímo na toto místo, kde je otevřeno každý den od 8.00 do 17.00. Druhou možností jsou webové stránky cowarna.cz. Jste vítáni a vaše nápady stejně tak.

Zdroj: red., autor: Cowárna

Odpovědět

*