Energon Dobříš bude i v další sezóně generálním partnerem 1.FK Příbram

honza jezekBěhem středečního slavnostního odpoledne, kdy došlo k předání medailí a pohárů úspěšným týmům příbramské fotbalové akademie 1. FK Příbram, byla uprostřed významného ceremoniálu podepsána smlouva o prodloužení spolupráce s generálním partnerem 1.FK Příbram, kterým bude v příští sezóně opět Energon Dobříš.,,Je to pro nás ta nejdůležitější smlouva a bez této podpory bychom mohli velmi těžko fungovat. Chtěl bych veřejně poděkovat majiteli společnosti Honzovi Ježkovi, protože má velké sportovní srdce, a já si ho jako člověka moc vážím. Bez lidí jako on by žádné úspěchy nebyly,“ uvedl těsně po podpisu kontraktu generální ředitel 1.FK Příbram, Petr Větrovský.

Dobříšská společnost, která se zabývá zejména energetikou, bude i nadále největším podporovatelem 1.FK Příbram a to již čtvrtým rokem. ,,Jak jsem mohl poznat kolektiv kolem příbramského fotbalu, tak si myslím, že lidé, kteří tam dělají fotbal, ho dělají skvěle. Já jsem moc rád, že mohu být součástí tohoto týmu a baví mě pomáhat příbramskému fotbalu,“ vysvětlil kroky své podpory Jan Ježek majitel společnosti Energon Dobříš.
Sport je všeobecně podfinancován 

Logo této společnosti tak budou moct dále fotbaloví diváci na dresech A mužstva a název této společnosti ponese již druhou sezónu i příbramský stadion. I nadále se bude k Litavce chodit do Energon arény. ,,Mně se velmi líbí, že i lidé působící se svým byznysem mimo fotbal, mají přehled o tom, jaká je situace ohledně podpory fotbalu a sportu celkově, který je všeobecně podfinancován. Bez lidí jako je Honza Ježek bychom si fungování našeho klubu již nemohli představit, a bez takových lidí by nemohl fungovat ani sport v naší republice,“ uvedl k podpisu partnerství na další sezónu majitel příbramského klubu, Jan Starka.
Zdroj: red., foto: Martin Menšík

Odpovědět

*