FESTIVAL KAČEŘI SE HLÁSÍ O SLOVO

Kačeři_11._ročníkJiž po jedenácté se slétnou fanoušci festivalu Kačeři na louku v Horčápsku. O víkendu 19. – 20. srpna se zde uskuteční oblíbený, pohodový festival. V loňském roce při oslavě desátých narozenin pořadatelé nastavili vysokou úroveň , podaří se jim to i letos?

O zábavu na tradiční festivalové louce nebude nouze. Návštěvníci se mohou těšit na tři našlapaná pódia s více než 50 vystupujícími. Těm budou vévodit zahraniční jména, známé české kapely a DJs, ale i mladá nová krev z Příbramska i celé republiky. První kapely, které pořadatelé uvolnili do éteru jsou Fast Food Orchestra, jeden z nejznámějších raperů Paulie Garand a skvělý revival AC/DC Špejbls Helprs. Mezi DJs zatím dominuje legenda DJ Loutka, d´n´b mág Forbidden Society a inovátor DJ Schwa.

Kačeři nejsou jen o hudbě, své pevné místo má i sport a další kultura. Nebudou chybět tradiční turnaje, fotbalový a volejbalový. Volnou chvíli návštěvníků jistě vyplní jízdní kola, workshopy a mnoho další zábavy.

Vstupenky na festival jsou již v prodeji v limitované edici pouze za 300,- Kč na celý víkend. Vstupenky zakoupíte v Březnici v infocentru, v Příbrami v Cowárně nebo elektronicky přes portál www.goout.cz

Veškeré informace, noví vystupující a nová zábava bude pravidelně přibývat na www.kaceri-festival.cz nebo na Facebooku KaceriFestival.

Zdroj: red.

Odpovědět

*