Finalistka MISS 1.FK Příbram Denisa Bosáková: Stále potřebuji více zkušeností

Dnes, v předvečer vyhlášení MISS 1.FK Příbram, Vám přinášíme další krátké interview s jednou z finalistek. Tentokrát jsme vyzpovídali Denisu Bosákovou.

Denisa Bosáková

Denisa Bosáková

Postoupila jsi do finále MISS Fans 1.FK Příbram, co to pro tebe znamená?

To, že jsem postoupila je první část mého úspěchu a jsem moc ráda, že mi diváci dali šanci se dostat do první šestky. Teď doufám, že se úspěch bude opakovat.

Zapojila jsi se v minulosti již do nějaké podobné soutěže?

Do podobné soutěže jsem se nikdy ještě nezapojila a právě proto jsem byla ráda, že Jíťa zorganizovala takovou soutěž, které jsem se společně se svým týmem Shine ladies měla šanči účastnit.

Jakou máš podle tebe přednost nebo výhodu oproti svým „konkurentkám“?

Dobře mířená otázka odhaluje povahu člověka. Samozřejmě si nemyslím, že mám oproti holkám nějaké extra výhody. Na každé z nás je něco výjimečného a něco, co vyniká na první pohled. Každého člověka, který pak bude jakýmkoli způsobem hlasovat pro svojí favoritku, zaujme něco jiného.

Jak si se cítila, když se na tebe zaměřovaly fotoaparáty a kamery novinářů? Byla jsi nervózní nebo jsi byla „ve svém živlu“?

Vyloženě ve svém živlu jsem nebyla. Ačkoli už jsem měla možnost stát jak před kamerou, tak před fotoaparátem. Stále potřebuji více zkušeností, abych si pořádně zvykla.

Kam by jsi v případě výhry vyrazila na víkend s novým vozem Ford?

Vzhledem k tomu, že nejsem plnoletá a nemám oprávnění k tomu řídit auto, tak bych spíš místo takovéto výhry ocenila výhru v podobě nějakého fitka, ale kdybych vyhrála zapůjčený Ford, tak se o výhru podělím se svým bratrem, který auto na víkend určitě ocení.

Kolik jsi oslovila kamarádů a známých, kteří měli za úkol posílat Ti hlasy?

Nikomu jsem nepřikazovala, aby mi dal hlas. Pokud chtěli hlasovat, tak hlasovali. Já jen řekla kolem deseti kamarádům o soutěži, že je možnost hlasovat a byla bych ráda kdyby svůj hlas věnovali mně.

Zdroj: red, foto: red

Odpovědět

*