FOTBAL: Vyprodá 1.FK Příbram v zápase s Plzní stadion?

fotbalFotbalový klub 1.FK Příbram přichystal akci na utkání s Viktorií Plzeň, v rámci které by chtěl vyprodat Energon Arénu. Pobízí všechny obyvatelé Příbrami a okolí k tomu, aby se přišli podívat na zápas a fandit domácímu týmu. A každý chlap ať vezme svou manželku a dítě. Právě ženy a děti mají totiž na tento zápas vstup zdarma.

V neděli 13. září od 18:30 přivítají příbramští fotbalisté v Energon Aréně  mistra minulé sezony Synot ligy, Viktorii Plzeň. Už jen samotný zápas je velké lákadlo, ale příbramský klub si přichystal také další zajímavé akce. Ženy a děti budou mít vstup na toto utkání zdarma. Další atrakcí pro fanoušky bude určitě rozlučka s kariérou s Lukášem Pleškem, který v mužstvu Marily Příbram a později 1.FK Příbram odehrál spousty zápasů. K rozlučce Lukáše Pleška připravujeme podrobnosti.

Do Energon Arény přicestuje plzeňské mužstvo již s novým trenérem Karlem Krejčím, který je pro příbramské publikum také známou tváří, jelikož v klubu hrál i trénoval. Fanoušci si mohou od středy zakoupit lístky i v předprodeji a to v prodejnách Dami, které najdete v Tescu, v Albertu a v Pražské ulici.

Podaří se příbramskému klubu po několika letech vyprodat stadion? Podílet se na tom můžete i Vy. Přijďte fandit.

Zdroj: red.

Odpovědět

*