Fotbalisté A-týmu zahájili přípravu i s Bednářem. Kdo přišel nový?

IMG_6491V pondělí krátce po poledni se poprvé po dovolené sešlo ligové mužstvo k prvnímu tréninku v rámci letní přípravy. Fotbalisty tradičně na začátek přípravy přišlo pozdravit a popřál hodně štěstí do přípravy vedení klubu, které pak sledovalo také první trénink, který se odehrál na hřišti v nedalekém Podlesí.

Mužstvo, které v minulé sezoně Synot ligy skončilo na krásném pátém místě, doznalo několik změn v kádru. Pro fanoušky bude určitě zajímavé vidět v příbramském dresu opět bývalého kapitána mužstva Aleše Hrušku, který se vrací z hostování v Mladé Boleslavi. Po odchodu Martina Zemana bylo potřeba posílit levou stranu hřiště, a tak se na startu přípravy trenérovi Tobiášovi hlásili také dva plzeňští fotbalisté David Štípek a Matěj Končal, kteří do Energon Arény přišli na hostování. Šanci porvat se o místo v sestavě dostane talentovaný dorostenec Petr Rys a také navrátilec z úspěšného hostování ve Vlašimi Antonín Barák. Na zkoušce v týmu je korejský obránce Kim, který naposledy působil v Bosně a Hercegovině.

IMG_6490Hráči na startu přípravy:
Marek Boháč, Aleš Hruška, Ondřej Kočí, Josef Divíšek, Matěj Končal, Tomáš Hájovský, Tomáš Zápotočný, Jaroslav Tregler, Petr Rys, Kim, Antonín Barák, David Štípek, Josef Hnaníček, Martin Krameš, Jan Suchan, Martin Fillo, Tomáš Pilík, Jiří Mareš, Roman Bednář, Pavel Fořt.

Odchody:
Marián Kelemen, Milan Nitrianský, Martin Zeman, Petr Hronek, Ivo Polanský, Pavel Moulis – všichni konec hostování, Aleš Matějů – přestup do Plzně.

Zdroj: 1.FK Příbram

Odpovědět

*