Fotbalová Miss podpořila výtěžkem z finálového večera Azylový dům města Příbrami

DSC_0014Od finálového večera Miss 1.FK Příbram uběhly už více jak tři týdny, nicméně dozvuky jsou stále ještě slyšet. Vítězka soutěže Karolína Urbanová mimo spousty krásných cen dostala možnost podpořit charitu. Během finálového večera mohli návštěvníci přispívat dobrovolnou částkou do kasičky. Celková vybraná částka činila: 6 853 Kč. 

Karolína se rozhodla, komu šek věnuje. ,,Peníze dám Azylovému domu města Příbrami, protože chci pomoci matkám s dětmi, které se dostaly do těžké životní situace a rozhodně jim tato částka alespoň z části pomůže,“ říká Miss 1.FK Příbram, Karolína Urbanová.

V pátek 20. února se předání šeku uskutečnilo, a to i za doprovodu generálního ředitele klubu Petra Větrovského. ,,Charitativní akci a výtěžek z ní si mohla historicky první zvolená Miss 1.FK Příbram Karolína Urbanová vybrat sama, a já si myslím, že vybrala správně. Její rozhodnutí jsme podpořili a peníze jsme dnes peníze předali,“ dodal Petr Větrovský.

Mimo předání šeku si Karolína prošla prostory celého domu a zahrála si s dětmi různé hry. Vedení azylového domu bylo za částku bezmála 7 000 korun, kterou získali díky Karolíně a klubu 1.FK Příbram, moc rádi.

Na video z předávání se můžete těšit následující dny.

Zdroj: red.

Odpovědět

*