FUTSAL: Důraz, agresivita a vůle to byly přednosti, ve kterých jsme byli předčeni

A1COMBIX Ústí nad Labem – ISŠ Příbram 5 : 1 (3:0)

V desátém kole druhé ligy jsme byli hosty ústeckého Combixu. V krásné hale Slunea jsme bohužel nezopakovali předchozí výkony a odvezli jsme si porážku 5:1.

Počátkem našeho neúspěchu bylo to, že jsme opět neměli dostatečný počet hráčů oproti domácím, kteří se ve fotbalové přestávce sešli v plné síle. Hned od počátku utkání bylo jednoznačné, za čím si domácí jdou. Důraz, agresivita a vůle to byly přednosti, ve kterých jsme byli předčeni.  Přesto první branka domácích přišla až po deseti minutách. My jsme nebyli schopni proměnit žádnou z vypracovaných šancí, zákonitě 2:0 a do poločasu 3:0.

Do druhého poločasu jsme sice nastoupili s odhodláním něco změnit, ale bohužel korunu střelecké nemohoucnosti jsme završili chybně rozehraným rohovým kopem, po kterém musel brankář Hynek Holan hrát rukou mimo pokutové území a byl vyloučen. Dan Hájek, který zaskočil do branky, dostal ještě dvě branky a pak teprve korigoval David Sandr na konečných 5:1. Jednoznačná porážka přišla včas po sérii vítězství a je na nás, abychom si uvědomili, že se druholigová soutěž nedá vždy hrát s nízkým počtem hráčů a lehkovážně.

Sestava: Hynek, Holan, David Žáček, Zdeněk Buch, Štěpán Hlinka, Dan Hájek, David Sandr, Lukáš Ric

Zdroj: red., autor: Jaroslav Černý