FUTSAL: Fantastický druhý poločas zápasu ze strany ISŠ Příbram

ISŠ FutsalISŠ Příbram – Combix  Ústí nad Labem 9:3 (2:2)

V předposledním utkání soutěže jsme, naposledy na palubovce SOU a SOŠ Dubno, přivítali tentokrát hosty ze severočeské metropole. Vzhledem k tomu, že jsme v prvním utkání v Ústí prohráli dost jednoznačně 5:1, měli jsme z Combixu značný respekt.

Do zápasu jsme vstoupili s pozornou obranou a snahou o rychlé brejky. Hra podle našich představ nás dostala do vedení 2:0. Výborní hosté dvakrát využili naše zaváhání v obraně a první část srovnali na 2:2. Utkání bylo velmi vyrovnané.

Do druhého poločasu jsme vstoupili se stejnou taktikou. Dařilo se zachycovat naučené signály Combixu. Při využívání šikovnosti a zkušenosti Míry Slepičky jsme navyšovali skóre až na 6:2. Hosté postupně nervózněli, my jsme jim těsnou osobní obranou nedovolili, aby se chytili. Následovala hra v power play. To byla voda na náš mlýn. Díky schopnostem stíhat přihrávky soupeře, nepustit Ústí do zakončení a agresivitě na míč jsme míč získávali a skórovali do opuštěné branky. Celá druhá část zápasu byla z naší strany fantastická, byl to nejlepší poločas za celou sezonu. Konečných 9:3 je při vyrovnané soutěži krásným druholigovým výsledkem. Všichni naši hráči předvedli skvělý výkon a jednoznačně v pátek na Dubně koncertovali.

Branky: Slepička 3x, Hájek 2x, Hlinka 2X, Ric 1x, Junek 1x

Sestava: Hynek Holan, Zdeněk Buch, Lukáš Ric, Jirka Junek, David Žáček, Míra Slepička, Dan Hájek, Štěpán Hlinka, Rosťa Jandera

Zdroj: red., autor: Jaroslav Černý