FUTSAL: ISŠ Příbram si poradila s Třebusicemi

V devatenáctém divizním kole jsme zajížděli do Slaného k zápasu s ambiciózními Třebusicemi. Nebezpečný soupeř (hlavně doma a v malých halách) hned zpočátku využíval své přednosti a nacvičenými signály si vytvořil několik brankových příležitostí.

cse-tdH50Sjofpz-1beiWmZOwPee4vjCvrOgHrLDK2kES8mU_mx9IbYl-C_CsQS7_z0QR-k

Ty úspěšně mařil výtečný Hynek Holan. Na druhé straně začal svůj střelecký koncert Karel Krejčí a za sekundování rtuťovitého Štěpána Hlinky příbramští postupně navyšovali skóre do poločasu až na 1 : 5. Soupeř se ani za takto nepříznivého stavu s výsledkem nesmiřoval a hned od začátku druhého poločasu začal hrát power play s brankařem v poli. Hráči ISŠ se i s převahou soupeře v poli vyrovnali a na každou obdrženou branku vzápětí odpověděli další vstřelenou branku do sítě domácích.

Po výborně zvládnutém utkání, jak v obrané tak v útočné fázi jsme soupeře rozložili až na 4:9. Zmatený soupeř po utkání gratuloval a podával ruce všem co byli v hale, snad i divákům. Absolutorium za výborný výkon zasluhuje celá sestava: Holan, Buch, Doležal, Sandr, Krejčí, Hlinka, Bublík.

Branky: Krejčí 4X, Hlinka 3x, Buch, Doležal.

V příštím kole Příbram doma čeká souboj o první místo s lídrem soutěže Betisem Kadaň.

Zdroj: red, foto: red