FUTSAL: Naivní nováček dostal napráskáno

A1Olympik Mělník – ISŠ Příbram      8 : 2   (4:2)

V prvním kole druhé nejvyšší soutěže jsme narazili na exligový Olympik. Hned zpočátku utkání domácí ukazovali vysokou sehranost ve smyslu využívání bloků a clon. První šanci ještě Holan zlikvidoval. Druhá byla sehrána téměř do prázdné branky 1:0. Po té výtečné individuální uvolnění hráče Mělníka a nekompromisně 2:0.

Od čtvrté – páté minuty se utkání vyrovnalo a my jsme kontrovali rychlým protiútokem – Jakub Šindelář 2:1. Utkání nahoru dolů se střeleckými možnostmi na obou stranách, sehraná akce se střelou na druhou tyč 3:1. Rychlý výpad – Zdeněk Buch 3:2. Šance na obou stranách, ale jen domácí zvyšují do poločasu na 4:2. Do kabin jsme šli optimisticky s tím, že se z Mělníkem dá hrát. Z přetahované a střeleckých možností do 12 minuty vytěžili jen domácí – 5:2. Při nedostatku času jsme začali hrát s brankařem v poli tzn. do „pátého“ a to se ukázalo jako „falešná stopa“. Nejen že jsme naši hru rozbili, ale při nedostatku nácviku kombinací do plných jsme ani pořádně branku domácích neohrozili. Místo toho jsme 2x inkasovali do prázdné branky, jednou i brankařem domácích. Poslední branka padla úplně nesmyslně při našem držení míče 2 vteřiny před koncem. Utkání jednoznačně ukázalo naše možnosti a odhalilo nedostatky.

V druhém kole hostíme v domácí hale na Dubně ve středu  7. 10. Arsenál Benešov. J

Sestava: Hynek Holan, Jakub Šindelář, Štěpán Holý, Martin Wágner, Karel Krejčí, Zdeněk Buch, Štěpán Hlinka, připraven byl Martin Jedlička.

Autor: Jaroslav Černý (trenér)