FUTSAL: Otloukání soupeřovi branky a účinné kontry hostů

A2ISŠ Příbram – Malibu Mladá Boleslav 4:9 (1:2)

V ligové přestávce jsme hosty z Boleslavi přivítali, v tomto soutěžním ročníku, „papírově“ nejsilnější sestavou. Stejně na tom bylo i mužstvo Malibu, které v zápase disponovalo dosud nejsilnějším kádrem.

Brzy po začátku utkání jsme se po tečované střele Tomáše Pilíka ujali vedení 1:0 a zdálo se, že se náš vítězný sen může naplnit. Bohužel v dalším, dějství při neproměňování i těch nevyloženějších příležitostí, přišel trest v podobě dvou snadných branek „haluzí“ a poločasový stav 1:2.

V začátku druhé půle ještě přišlo vyrovnání na 2:2, ale i podobný scénář z půle první. Otloukání soupeřovi branky a účinné kontry hostů. Po stavech 2:4, 4:4, 4:6 jsme definitivně rozhodli hrou ve „sterilní“ power-play, kdy soupeř po našich ztrátách navyšoval do prázdné branky až na krutých 4 : 9. Ještě dlouho po konci zápasu jsme nemohli uvěřit, co se to stalo.

S odstupem by se utkání dalo charakterizovat slovy „veliký smutek a beznaděj ligové sestavy“.

Branky: T Pilík 2x, P. Javorek 2x

Sestava: Ondra Kočí, David Žáček, Aleš Matějů, Štěpán Holý, Pavel Pilík, Zdenek Buch, Karel Krejčí, Tomáš Pilík, Petr Javorek

Zdroj: red., autor: Jaroslav Černý