FUTSAL: Tentokrát to v Jablonci nevyšlo a ISŠ prohrála

A1Do Jablonce jsme jeli s čtyřmi změnami z úspěšné sestavy minulého kola. Z neznámého mužstva domácích jsme měli po jejich vítězství 12:5 nad Betisem Kadaň mírné obavy. Začátek však předčil očekávání a  po dlouhém výhozu Hynka Holana na Denise Laňku jsme se brzy dostali do vedení 0:1.

Ve vyrovnané hře jsme měli i další vyložené šance, bohužel tentokrát bez efektu. Po té přišli naše slabé chvíle, kdy jsme bezhlavě útočili, zapomněli se vracet a zkušený soupeř trestal při přečíslení: 1:1, 2:1,3:1,4:1. Po time-outu se naše koncentrace podstatně zlepšila 2:4, 3:4 a následná veliká šance, ale místo vyrovnání přišel vlastní gól a poločasový stav 5:3. Ve druhém poločase jsme při vyrovnané hře již nedokázali ani srovnat, ale pouze skóre udržovali.  Jednoznačně se opět ukázalo, že při nižším počtu našich hráčů nejsme schopni soupeře fyzicky udolat a ne všichni nastoupivší hráči mohou futsalově zkušeným týmům úspěšně konkurovat.

I když i tentokrát v Jablonci o výsledku rozhodovali podstatné detaily: proměňování šancí a bleskové přepínání do obrané fáze.

FK GMM Jablonec – ISŠ Příbram    9 : 6    (5:3)

Branky: Laňka 2x, Buch, Šindelář, Sandr, Holan

Sestava: Hynek Holan, Jakub Šindelář, Štěpán Holý, Zdeněk Buch, Denis Laňka, David Sandr, Jirka Junek, Patrik Červeňák

Zdroj: red., autor: Jaroslav Černý