FUTSAL: Úspěch díky kombinaci zkušených hráčů

futsalArsenal Benešov – ISŠ Příbram  3:5 (1:0)

Ve třináctém kole druhé ligy jsme zajížděli do nádherné haly ZŠ Neveklov, kde má domácí hřiště Arsenal Benešov. Domácí jsou v soutěži outsiderem, dosud s jedním získaným bodem jsou na posledním místě tabulky.

My jsme na utkání jeli pouze v šesti hráčích do pole s debutantem ve druhé lize sedmnáctiletým Rosťou Janderou. Utkání jsme začali vyčkávací taktikou bez pressingu a nechali jsme nadšený Arsenál určovat dění hry. Protože jsme neproměnili několik brejkových situací, o poločase jsme prohrávali 1:0. Hned na začátku druhého poločasu jsme skóre otočili na 2:1, určitou nedisciplinovaností jsme domácím dovolili dva brejky, ti je využili a skóre bylo 3:2.

V poslední čtvrtině zápasu jsme začali soupeře atakovat po celém hřišti, donutili jej k chybám a po skvělých akcích trojice Buch, Sandr, Hájek jsme rozhodli zápas ve svůj prospěch. Na zdánlivě povinné body nebylo tak snadné dosáhnout, ale kombinace zkušených hráčů s elánem téměř nezkušených vedla i tentokrát k úspěchu. V příštím kole hrajeme doma s Jabloncem o druhé místo v tabulce.

Branky. Hájek 3x, Sandr 1x, Buch 1x.

Sestava: Hynek, Holan, Zdeněk Buch, Štěpán Holý, Pepa Bouček, David Sandr, Dan Hájek, Rosťa Jandera.

Zdroj: red., autor: Jaroslav Černý