Futsal: V závěrečném power play jsme soupeři dovolili dát dva góly

DSC02674Druhou polovinu soutěže jsme začali v dobré sestavě na půdě Turnova. V začátku utkání byla hra vyrovnaná a oba soupeři pozorně bránili.

Teprve v 10 minutě Ondra Bublík dorazil střelu Pavla Pilíka a vedli jsme 1:0, ve 13. minutě se na brankovišti prosadil znova Bublík a zvýšil na 2:0. Třetí branku přidal po ukázkové kombinaci s Petrem Veselým do prázdné branky P. Pilík. Zdálo se, že utkání je rozhodnuté, ale v závěru poločasu jsme soupeři dovolili snížit na 1:3.

Druhý poločas začali domácí mohutnou ofenzívou a za přispění nedůslednosti našeho bránění srovnali stav na 3:3. Po té jsme znova soustředěnou hrou navyšovali skóre, Pilíkem, Starobou a Buchem až na 6:3, ale současně jsme mařili jednu brejkovu situaci za druhou, což přineslo i určité rozladění mezi hráči na hřišti.

Výsledkem bylo, že jsme při závěrečném power play dovolili domácím snížit na pro ně přijatelných 5:6.

Sestava: Pilík P, Doležal J, Bublík O, Staroba Z,