Hlasujte v každém zápase Synot ligy o hráči utkání pomocí mobilní aplikace

synot ligaNovinkou jarní části fotbalu je hlasování o nejlepších hráčích zápasu. Fanoušek bude moci zvolit hráče jak na straně domácích, tak na straně hostů, a to v mobilní aplikaci Synot ligy, kterou si lze volně stáhnout. Hlasování začne vždy v 70. minutě a potrvá 15 minut, až do 85. minuty.  Tento nový projekt by měl divákům více zatraktivnit fotbalový zápas a aktivně je zapojit.

Výsledek hlasování, tedy ,,hráč utkání“ bude vyhlášen přímo na stadionu ihned po skončení zápasu. Jména oceněných hráčů budou zároveň zveřejněna na stránkách Synot ligy.

Hráč získá trofej

Co to znamená pro zvoleného hráče? Znamená to pro něj samozřejmě jakousi prestiž a navíc získá upomínkovou trofej. Zřejmě si s tímto hráčem vždy udělá rozhovor Česká televize, jelikož je hlavním partnerem jarní novinky. Upustila tím od své ankety hráče utkání.

Stáhněte si aplikaci, vyzkoušejte ji dnes v podvečer při ligových utkáních a nezapomeňte hlasovat v pondělí, zhruba v půl 8 večer pro hráče utkání příbramského týmu. Od 18:00 totiž poměří své síly v Praze na Letné Sparta s naší Příbramí.