Hned osm chat v Hříměždicích vykradl neznámý zloděj během minulého týdne

Osm rekreačních chat v katastru obce Hříměždice navštívil v době od 9. do 13. března neznámý zloděj. Odnesl si z nich věci za téměř tři sta tisíc korun. Především šlo o různé nářadí, ale i rybářské náčiní, kolo, kompresor a elektromotor. Navíc v uvedeném období došlo také k vloupání do budovy kulturního domu v Hříměžedicích. Pachatel vypáčil železnou mříž a poté i okno. Vnitřní prostory následně prohledal, ale nic nakonec neodcizil. Poškozením však za sebou zanechal škodu ve výši 11 tisíc korun.

Policie

Nenechavec zavítal do rekreačních objektů, které jsou převážně v tomto období přes týden ještě opuštěné, a bral z nich vše, co se mu hodilo. Dovnitř se dostával po vypáčení dveří či po rozbití oken.

V silách policie určitě není chránit každé obydlí, i když provádíme namátkové kontroly v rekreačních oblastech. Je vhodné připomenout, že každý sám může přispět k tomu, aby svůj majetek lépe zabezpečil, např. používáním bezpečnostních zámků, zodolněných dveří, mříží a uzamykatelných okenic. Pro vyšší standard ochrany je možno využít elektronické zabezpečení.

Zdroj: red, foto: red

  1. adad Reply

    Just tried http://theimvugenerator.com/ – I got free IMVU credits here! Get yous too in less than two minutes!! It rocks!!(7wnD0YJcPV)

Odpovědět

*