Příbramští hokejisté prohráli oba zápasy a sezona pro ně končí

Soupeř příbramských hráčů v bojích play off Krajské hokejové ligy se nechal slyšet a vystrčil pořádné růžky. Velkopopovičtí kozlové dokázali v sobotním utkání v Příbrami zvítězit a to poměrem 5:3 a připravili si dobrou výchozí pozici pro odvetu v neděli v jejich plechové hokejové hale, kde člověku zmrzne i úsměv.

Zimák

O to víc umrznul příznivcům příbramských hokejistů, po diskutabilních verdiktech trojice rozhodčích. Ta měřila často jednostranným metrem. To, že systém play off se hrál na dvě vítězná utkání, stála před našimi hráči jasná úloha. Jedině výhra o tři branky by jim pomohla k pokračování boje v samostatných nájezdech, jejichž vítězství by je posunulo mezi čtyři nejlepší týmy. Bohužel, jak již bylo řečeno, vyhrát proti všem bylo nad všechny síly.

Hráči vzdorovali seč mohli, ani přesilovky soupeře 5 proti 3 je nezlomily. Nakonec se skóre zápasu po šedesáti minutách zastavilo na výsledku 4:2 pro domácí. Tím pro hráče Příbrami, kteří si i přes prohru zaslouží uznání, sezona 2014-2015 v neděli skončila. Popřejme jim tímto, aby se do začátku té další sezony ještě více semknuli a vytvořili ještě pevnější tým než tomu bylo dosud.

Zdroj: red, Jaroslav Buchar, foto: red

Odpovědět

*