Hrající trenér Dvořák dováděl soupeře k zoufalství, Příbram veze ze Zlína nečekané 3 body!

Takhle se bojuje o vysněné play off! Zcela nečekaná výhra na půdě silného Zlína dává Kocourům velkou šanci, že si i letos zahrají play off Uniqa extraligy. Velkému obratu ze 7:14 na 25:23 zavelel trenér René Dvořák, který posílil nahrávku a soupeře doslova dováděl k zoufalství. Zlínu nepomohla ani nová ruská posila na smeči Dmitriev.

Brom a Dvořák

Po jasně prohraném prvním setu 15:25 Kocouři nesložili zbraně a zbylé tři vyrovnané koncovky vyhráli. Nejvíce bodujícím hráčem utkání byl příbramský univerzál Jozefacki, který zaznamenal 19 bodů. Dařilo se i Martinu Bohmovi (10 bodů) a Jindřichu Kuchařovi (8 bodů).

Zlín – Příbram 1:3 (15, -22, -22, -23)

Sestava Příbrami: Ulč, Bohm, Kuchař, Owens, Štefan, Jozefacki, libero: Juračka – střídal: Dvořák.

Ohlasy trenérů:

Roman Macek (Zlín): „Dnes jsme po hladkém prvním setu předvedli nehorázně nezodpovědný výkon, za který jsme byli po právu potrestáni soupeřem, který se volejbalem bavil a po celou dobu bojoval.“

Trenér René Dvořák (Příbram): „I počtem malá družina může podat výborný výkon, když táhnou za jeden proz.“

Kocourům moc gratulujeme a budeme jim držet palce již následující sobotu, kdy přivítají hráče ČZU Praha.

Zdroj: red, foto: red