ISŠ Příbram rozstřílela SKP Kolín 19 : 10!

V patnáctém divizním kole na palubovku Aquaparku přijelo mužstvo z Kolína. Již 20 vteřin po začátku utkání otevřel skóre Pavel Pílík 1:0, do tří minut 3:0 a bylo zřejmé, že hosté do Příbrami přivezli řešeto v obraně. Brankostroj ISŠ systematicky navyšoval skóre až na 11 : 3 do poločasu. Za zhlédnutí stálo několik akcí, které končili bagem do prázdné branky.

futsal

Ve druhém poločase byl obraz hry podobný poločasu prvnímu až do stavu 19:5 cca čtyři minuty před koncem. V ten moment každý z hráčů ISŠ chtěl dát dvacátou branku a bez absolutního bránění čekal před brankou soupeře. Paradoxně se stalo to, že jsme dvacátou branku nevstřelili i díky určité sobeckosti mezi spoluhráči a naopak jsme inkasovali pět branek za sebou. Při vývoji celého zápasu je tato situace jenom poučná. Zdecimovaný soupeř nabral alespoň v závěru optimismus k cestě zpět do propadliště dějin.

Sestava: Jedlička, Staroba, Pilík P., Doležal, Buch, Holan, Krejčí

Branky: Krejčí 6x, Holan 4X, Pilík 4x, Buch 3x, Staroba 1x, Doležal 1x

Zdroj: red, foto: red