Jediná „hospoda“ v Příbrami, která uspokojí skutečně všechny, to je nově zrekonstruovaná restaurace U Starýho kozla

Máte hlad? Stále ještě nevíte, kam dnes na oběd? Chtěli byste si pochutnat na nějaké typicky české klasice? Máme pro Vás jeden zajímavý tip. Vyzkoušejte nově zrekonstruovanou restauraci U Starýho kozla, jedinou „hospodu“ v Příbrami, která uspokojí nejen náročné strávníky, ale i tradiční „pivaře“ či několikačlennou rodinu s dětmi.

venkovní

Nově zrekonstruovaná restaurace v prostorách zimního stadionu nabízí stavebně oddělené prostory pro kuřáky i nekuřáky, příjemné posezení pro obchodní schůzky i pohovoření s přáteli či prostorný dětský koutek pro ty nejmenší.

Pro sportovní fanoušky LED TV i třímetrové plátno

Pro fotbalové a hokejové fanoušky se v restauraci nachází několik LED TV obrazovek, které společně se správným „drinkem“ vykouzlí tu pravou sportovní atmosféru. K dispozici je i velkoplošná projekce na zhruba třímetrovém plátně.

Bar

Česká kuchyně i pořádný steak

Hlavním kritériem pro hodnocení každé „hospůdky“ je však kuchyně. Ta je v restauraci U Starýho kozla zaměřená převážně na českou. Pochutnáte si na tradiční svíčkové i hovězím tataráčku. Pokud ale budete mít spíše chuť na pořádnou porci masa, doporučujeme zvolit např. hovězí steak z pravé uruguayské roštěné. „Na zapití“ si pak můžete dopřát jedenáctistupňového Kozla, tradiční Plzeň či točenou Kofolu.

Čerstvost a tuzemský původ

Zdejší kuchyně se však oproti ostatním restauracím podstatně liší i v kvalitě potravin, ze kterých jsou zde jednotlivé pokrmy připravovány. Velký důraz je kladen na jejich čerstvost i tuzemský původ.

restaurace

Restauraci U Starýho kozla si je možné též zarezervovat. Firemní či vánoční večírky, svatby i narozeninové oslavy, to vše je pro Vás ochoten proškolený personál místní restaurace velmi rád připravit.

Restauraci doporučuje redakční tým zpravodajského webového portálu pribramzije.cz.

doporucujeme

Stálou nabídku i polední menu naleznete na www.ustaryhokozla.cz. Rezervace jsou přijímány na telefonní čísle 725 436 400.

Odpovědět

*