JUNIORSKÁ LIGA: Příbram díky dvěma zásahům Pavla Fořta porazila Třinec

V rámci Juniorské ligy přivítali v pondělí odpoledne mladí fotbalisté 1.FK Příbram své vrstevníky z Třince. Utkání domácí zvládli a poslední tým tabulky porazili 2:0. Díky této výhře se dostali na třetí místo tabulky.

foto 1

V prvním poločase byli příbramští jasně lepším celkem a vyjádřili to i gólově. Ve 35.minutě se dostal k míči po výborném centru Josefa Divíška zkušený Pavel Fořt a nedal Brychovi v brance Třince žádnou šanci – 1:0. Již o osm minut později přidal druhou branku opět Pavel Fořt, který povedeným pokusem přesně pod břevno překonal Brychu podruhé – 2:0.

Do druhého poločasu vkročili lépe hosté a sympatickým bojovným výkonem se snažili Příbrami vyrovnat. Chyběla jim však větší přesnost a kvalita v zakončení. Zřejmě největší šanci měl Zimka, který v bezprostřední blízkosti nedokázal překonat výborně chytajícího Kočího v příbramské svatyni. Domácím stačilo hrát na brejky a čekat na chybu soupeře. Těch přišlo v závěru několik, přesto se již skóre neměnilo a Příbram tak zaslouženě porazila Třinec 2:0.

Branky: 35. a 43. Fořt

Sestavy:

1.FK Příbram: Kočí – Junek, Rys, Tregler, Ježdík (C), Mareš (65. Suchan), Brandner, Fořt, Hronek, Moulis, Divíšek.

FK Fotbal Třinec: Brych – Samiec (79. Puczok), Čelůstka, Kučera, Ferenc, Krejčí (C), Gomola, Zimka, Gajdošík (88. Vršanský), Martynek (24. Kalfas), Matoušek.