JUNIORSKÁ LIGA: Příbram přehrála Slovácko, trefil se opět Fořt

Fotbalisté 1.FK Příbram v rámci Juniorské ligy porazili hráče Slovácka 2:0. V závěru prvního poločasu se před brankou prosadila posila z A mužstva – Pavel Fořt, v druhém poločase přidal tentýž hráč druhou branku. Příbram tak nadále drží 3.místo v tabulce.

Fotbal (2)

Aktivní Brandner měl již v 9.minutě zajímavou šanci, ale s jeho pokusem si gólman hostí Kotoutek bez větších problémů poradil. I druhou velkou příležitost měl útočník 1.FK Příbram Patrik Brandner, konkrétně ve 23. minutě, ale opět nevyzrál na gólmanovi hostí.

Gólový účet se otevřel v závěru první půle. Ve 43. minutě se střelecky prosadila posila z A mužstva Pavel Fořt, když z pravé strany prostřelil houf před sebou i gólmana Kohoutka.

Do druhého poločasu hosté vstoupili aktivněji, ale vážnější příležitost si nevypracovali. Domácí zkušeně zdrželi soupeře daleko od svého vápna a když získali míč, vyráželi do nebezpečných brejků. Jistotu třech bodů zajistil svým druhým gólem opět Pavel Fořt. V 63. minutě si naběhl na centr Šraina a prostřelil Kohoutka podruhé.

Hosté se snažili alespoň o snížení, ale ani toho se nedočkali. Výborně domácí podržel i gólman Kočí, který zachránil minimálně jeden jistý gól.

Příbram tak po výhře nad Slováckem 2:0 zůstává na třetím místě tabulky.

Branky: 43. Fořt, 64. Fořt

Karty:   81. Řezáč (ŽK – PRI) – 57. Machač (ŽK – SLO)

1.FK Příbram: Kočí – Polanský (57. Květ), Tregler, Holý, Ježdík (C), Mareš, Brandner (82.Eliáš), Fořt, Červeňák (65.Řezáč), Šrain, Kvída

Náhradníci: Šedivý, Eliáš, Řezáč, Květ, Ayong

1. FC Slovácko: Kohoutek – Palička (46.Pilka), Fíleš (46.Petrucha), R. Fojtášek (50. Jeleček), Fojtášek Dan, Machač, Holek, Groulík (C), Tesař (68.Ohnutek), Michna (46.Machalík), Rusňák

Náhradníci: Sedláček, Jeleček, Pilka, Petrucha, Ohnutek, Machalík

Rozhodčí: Severýn – Pospíšil, Petřík