Juniorský One beat battle v Sokolovně

BattleBattle nejen pro juniory (12–16 let), ale i pro děti (do 11 let). V neděli 29. listopadu 2015 se v příbramské Sokolovně odehraje ojedinělá akce.

Smyslem této akce je dát dětem možnost vyzkoušet a užít si battle. Odměnou je jedinečný zážitek, i skvělé ceny pro výherce. Každá dvojice jde i v preselekci rovnou o battlu, aby mohl každý ukázat, co v něm je! Účast přislíbila většina pražských škol, přijedou možná i školy z Českých Budějovic, Liberce nebo Milevska.

Registrace je možná do 8:30 hodin. Od 11 hodin začne oficiální start a akce bude končit nejpozději v 17 hodin. V porotě zasednou AdamiTo, Spy Roby (v rámci programu bude dělat krátký workshop na Social dances), Potkis a AmiGo, tzv. speaker akce bude tanečnice, zpěvačka a choreografka Šárka Kobzanová a hudbu bude zajišťovat DJ Nox. Na nejúspěšnější tanečníky čekají výhry pro školu i pro jedince, navíc i vstupy do TEPfaktoru!

Na místě činí vstupné 100 Kč pro veřejnost a netancující i pro tanečníky, kteří měli možnost se do 22. 11. 2015 registrovat za snížené vstupné. akci pořádá TŠ Double Cookies (kontakt: info@doublecookies.cz). Během akce bude na místě přítomna RZ s kvalifikovaným zdravotníkem. Každý tanečník musí mít v den konání při registraci uvedenou zodpovědnou osobu. Těšte si na doplňkový program! Občerstvení na místě je zajištěno.

Zdroj: red., autor: Lucie Jeníčková

Odpovědět

*