Kačeři dokázali, že jim ples sluší

Kačeři nejsou jen o koncertech a party. O tom se mohli na plese v KD Březnici všichni přesvědčit. Pro přítomné byl připraven bohatý program. Hudebně večerem provázela známá příbramská kapela Bosáci, která skvěle vystihla hudební „potřeby“ kačeřího publika. První částí doprovodného programu byla módní přehlídka příbramského obchodu s módou. Příjemný rozměr ukázce vybraných modelů daly děti, které se většinou na molu objevily poprvé, a z jejich tváří čišela velká radost. Poté se již parket velmi slušně zaplnil a Kačeři začali „prošoupávat“ střevíce.

MarekPrihoda_PlesKaceri_podpis-1

V kulturním domě byl připraven speciální bar, u kterého byl automobilový trenažer, oblíbená fotostěna a také bohatá tombola.

Kapela Bosáci ve svých hudebních blocích kombinovala společenské tance s rockovými hity a vytvořila tak příjemný mix. V dalších pauzách roztančil a rozezpíval Kačery jejich oblíbenec Vojtaano, také soutěž ve střelbě na karton a pivní štafeta, kterou vyhráli Sympaťáci!

„Jsme moc šťastni, že při průchodu KD jsme na tvářích všech Kačerů viděli úsměv a spokojenost. Chceme pořádat akce pro širokou veřejnost a ples tento záměr perfektně splnil,“ shrnul v krátkosti za Kačery Vlasta Ševr.

Kačeři se nyní chystají na 28. března a koncert Mladých pušek. Do KD se po 5 letech vrátí dvojice Origami a The Streetfighters, kteří hráli na prvních vnitřních Kačerech a spolu s nimi ještě strakoničtí Bags, dobříšští Každej rock jinak a ze severočeského Broumova dorazí kapela Kluci.

Zdroj: red, foto: red

Odpovědět

*