Kačeři chystají na víkend mnoho specialit na Mladé pušky! Vyhrajte čtyři volné vstupenky na tuto akci!

Sobota 28. března se nezadržitelně blíží. V tento termín představí v KD Březnice Kačeři Mladé pušky! Své umění předvede 5 mladých kapel, které se nesmazatelně zapsali do historie festivalu Kačeři.

I2Lo7gJzyHmkvBSbs7g7EU9JuQySPAfThDb_EyzzgtnUozSKVh-rvI8iEWQbLp1wljopfAA

O hudební stránku večera si vezmou na starosti Bags ze Strakonic, Kluci z Broumova, Origami z Příbrami, The Streetfighters z Rožmitálu a Každej rock jinak z Dobříše! Tato parta jistě nenechá nikoho v klidu a na pochybách své účasti na akci.

Hrát se bude na třech profesionálních stolech Rosengart

Důležitou součástí večera bude turnaj ve stolním fotbálku. První týmy získají nejen pohár, ale také ceny od STK Zdaboře, které je partnerem tohoto turnájku a také celého festivalu. Hrát se bude na třech profesionálních stolech Rosengart. Hlásit se můžete na emailu info@kaceri-festival.cz nebo na Facebooku. Tradičně se turnaje účastní na 20 týmů, proto doufáme, že nyní překonáme toto krásné číslo. Samozřejmostí je také prodej merchendisingu kapel a také toho kačeřího.

Limitovaná edice na letní festival za pouhou stovku!

Další neobvyklou akcí bude nejvýhodnější předprodej na další akce Kačerů. Nejvýhodněji můžete pořídit vstupenky na Jarní Kačery s oblíbenými UDG, českým objevem roku dle mnoha anket Voxelem, Caffeine, Simple Muffin. Využijte také speciální nabídku limitované edice 100 vstupenek na letní festival Kačeři, který se představí s nejsilnějším programem v historii a oslaví 10 let fungování. A první jména z letního lineou se dozvíte právě 28. března. Pokud si zakoupíte vstupenky na dubnový koncert nebo na srpnové Kačery, tak získáte také originální „kačeří“ nálepku.

Celý večer můžete „nasávat“ akční drink – malinovku s vodkou.

Vstupenky na Mladé pušky pořídíte v předprodeji v Březnici v infocentru a v Příbrami v Pražské ulici v Modrém tabáku za pouhou stovku! Můžete také napsat na email. Všechny informace naleznete na www.kaceri-festival.cz.

Navíc máte jedinečnou možnost vyhrát volné vstupenky na tuto vynikající akci! Soutěžíme o 2×2 vstupenky!

SOUTĚŽNÍ OTÁZKA: „Kdo tvoří dnes již legendární partu Kačerů?“ Napovíme, že se jedná o tři „pařmeny“ 🙂

Vyhrávají dvě nejrychlejší odpovědi! Své typy pište na redakční mail Příbram žije: redakce@pribramzije.cz. Přejeme hodně štěstí a správný typ“

INFO O KAČERECH ZDE

Zdroj: red, foto: red

Odpovědět

*