Kačeři pořádají ples k 10. výročí založení. Nebude chybět módní přehlídka ani ohnivá show!

Již po dobu deseti let pro vás tvoříme zábavu. Na rok významného jubilea si pro vás festival Kačeři připravil ples. Poslední únorový den, 28. února 2015 od 20:00 hodin se můžete těšit v dobře známém kulturním domě v Březnici na velkou společenskou událost.

ples

Po dvouleté odmlce, kdy si Kačeři vyzkoušeli svůj první galavečer, nemohla přijít vhodnější doba k oblečení společenské róby. V tomto roce, kdy Kačeři slaví desetileté výročí založení, nemůže chybět ve výčtu akcí ples. Poslední únorový den si všichni příznivci obléknou obleky a šaty a budou se bavit nejen za tónů plesové hudby. K tanci a poslechu bude všem hrát celý večer velmi známá příbramská hudební skupina „Bosáci“. Jako veřejné překvapení vystoupí herec, bavič a hudebník Vojta Záveský (Vojtaano) se svoji kytarou a prořízlou pusou.

V průběhu večera proběhne módní přehlídka příbramského obchodu značky United Colors of Benetton. Dále nebudou chybět soutěže o ceny a barmanská ohnivá show.

Vstupenky a místenky si můžete rezervovat na emailu info@kaceri-festival.cz, na telefonním čísle 777 494 416. Zakoupit je můžete v infocentru v Březnici nebo v dalších předprodejních místech, které najdete na webových stránkách festivalu.

Veškeré podrobnosti naleznete na internetových stránkách www.kaceri-festival.cz nebo na Facebooku.

Odpovědět

*