Kačeři zahájí zimní sezónu s legendárním pražským klubem

studioJeště několik týdnů zpět žila kačeří louka letním festivalem, ale již za několik dní Kačeři otevřou zimní sezónu. V kulturním domě v Březnici se 24. října představí 3 residentní DJs legendárního pražského klubu Studio 54.

Do další sezóny vstoupí festival Kačeři tou správnou nohou. Poprvé se v Březnici představí 3 známé tváře ještě známějšího pražského afterklubu Studio 54. Nebude chybět tradiční Pražský matador Roberto Chochola, který si velmi oblíbil Kačery a již třetím rokem na podzim předvede své umění. Další DJ ze stáje Studia 54 je DJ Pietros. Tento velmi vytížený umělec, který pravidelně vystupuje ve většině Pražských klubů, se na Kačerech představí poprvé. Posledním zástupcem Pražské DJ školy je DJ Phil Crow, který je ke slyšení na mnoha afterparty. O start celého večera se postará Příbramský DJ Maiky z Color baru.

Tento říjnový sobotní večer se můžete také zúčastnit tradičního velkého turnaje ve stolním fotbálku o příjemné ceny. Veškeré informace naleznete na internetových stránkách www.kaceri-festival.cz nebo na Facebooku.

Zdroj: red.

Odpovědět

*