Kapela Olympic míří na podzim do Příbrami

olympic PříbramPříbram se z hlediska kultury stále více rozrůstá. Velkým zlomem byl loňský koncert Karla Gotta v příbramské sportovní hale, od kterého se s dalšími akcemi podobného typu doslova roztrhl pytel. A po roce stejná hala zažije opět velkolepý koncert. Tentokrát k nám zavítá legendární kapela Olympic v čele s Petrem Jandou.

Kapela Olympic vystoupí a zazpívá své nestárnoucí hity 4. listopadu ve sportovní příbramské hale. ,,S kolegyní Jitkou Doubravovou považujeme Příbram za domácí půdu, a proto se snažíme vždy pro koncert v našem městě vymyslet takového interpreta, který potěší co nejvíce Příbramáků. Po Karlu Gottovi tak nyní padla volba na Olympic a my již podle první  reakce cítíme, že jsme se nespletli. Věříme, že s touto žijící legendou rozdá VDN promo spoustu zážitků,“ řekl organizátor Petr Větrovský.

Chystá se slavnostní zahájení prodeje vstupenek

Vstupenky seženete od příštího týdne. Ve čtvrtek 11. srpna se totiž koná slavnostní zahájení prodeje vstupenek, kdy je zejména pro Příbramáky nachystaná velká výhoda. Prodej se spustí v 17:00 v Dami Bubble Tea v Pražské ulici. Prvních pět zájemců získá jednu vstupenku zdarma, a každý, kdo doloží, že je z Příbrami, získává 10ti procentní slevu na nákup všech vstupenek. ,,Slavnostní předprodej jsme dělali již před koncertem Karla Gotta, a měl velký úspěch. Chtěli jsme Příbramákům dát možnost nějaké výhody, a proto jsme se rozhodli akci zopakovat, a první vstupenky prodávat přímo z rukou organizátorů za zvýhodněnou cenu,“ dodala Jitka Doubravová, jenž se spolu s Petrem Větrovským podílí na přípravách celé akce.

Vstupenky od 190 Kč

Organizátoři chtěli návštěvníkům vyjít vstříc i co se týče cen vstupenek. Ceny tedy startují na 190 Kč na sezení, a zastavují se na 490 Kč. Vstupenku můžete pořídit i na stání, a to za 249 Kč, nebo například VIP vstupenku, která vás opravňuje k místům v prvních čtyřech řadách, obsluhy během koncertu či následného pozvání na raut. Cena této vstupenky činí 1490 Kč a k prodeji jich je pouhých limitovaných dvacet kusů.

Nezmeškejte další obrovský kulturní zážitek v Příbrami.

Zdroj: red.

Odpovědět

*