Karel Gott vystoupí v říjnu v příbramské hale

gottDvojice mladých promotérů Petr Větrovský a Jitka Doubravová chystá pro Příbramáky velkolepou akci. V Příbrami pořádají Galavečer populární hudby 2015, v jehož rámci přijede do našeho města český, nejslavnější zpěvák všech dob, Karel Gott, trojnásobná zlatá slavice Petra Janů a zpěvačka, herečka, ale i rally jezdkyně, Olga Lounová, která nazpívala duet i se samotným mistrem.

,,Jitka Doubravová mě před pár měsíci oslovila s myšlenkou vystoupení Karla Gotta v Příbrami. Společně jsme na tom začali pracovat a nyní můžeme oznámit, že sám mistr Karel Gott je interpretem našeho galavečera populární hudby,“ popsal Petr Větrovský.

Karel Gott dorazí s kapelou Jiřího Dvořáka, Boom! Band, která zároveň doprovodí i zpěvačku Petru Janů. Mistr se do Příbrami vrací po pěti letech. Naposledy vystupoval v zimní hale, kterou vyprodal během několika hodin. Nyní bude jeho vystoupení probíhat v útulnějších prostorách, kde budou diváci ke Karlovi na dosah ruky.

Galavečer populární hudby bude už na podzim

Jedna z největších akcí na Příbramsku se uskuteční na podzim 9. října ve sportovní příbramské volejbalové hale. Vzhledem ke kapacitě je zřejmé, že vstupenky, které půjdou do prodeje už příští týden, půjdou rychle na odbyt. ,,V rámci galavečera populární hudby ještě vystoupí trojnásobná slavice legendární Petra Janů a Olga Lounová, která si střihne s Karlem Gottem dokonce duet,“ prozradila Jitka Doubravová.

Samotný Karel Gott, jenž naposledy vystupoval v minulém týdnu ve Zlíně, vyvrátil již několikrát v posledních týdnech spekulace o svém zdravotním stavu. „Jsem rád, že jste přišli a nedali jste přednost laciným seriálům z nemocničního prostředí, které vám stejně neřeknou pravdu. Naštěstí my jsme zde všichni zdraví a můžeme to pořádně rozjet,“ prohlásil na nedávném koncertě ve Zlíně.

Náš portál je mediálním partnerem tohoto galavečera a Vy se můžete těšit na několik volných vstupenek, o které budeme soutěžit.

zdroj: red.

O autorovi

Odpovědět

*