Klub 1.FK Příbram přichází se svým fotbalovým studiem

11025490_918058251558219_517290706_oPozápasové rozhovory, upoutávky na utkání či video reportáže z akcí pořádaných klubem jsou již s 1.FK Příbram neodmyslitelně spjaty. Nyní ale marketingové oddělení 1.FK Příbram přišlo jako první ze všech českých fotbalových klubů se svým vlastním studiem. Diváci se každý měsíc mohou těšit na kompletní shrnutí všech událostí, které se v klubu za poslední dobu odehrály. Navíc se připravují i bonusová zákulisní videa.

,,Po startu jarní části Synot ligy jsme pro fanoušky připravili právě tuto novinku, studio 1.FK Příbram, která se natáčí v diamantové VIP. Za moderátorkou je krásný pohled na celý stadion. Věřím, že se nápad bude fanouškům líbit,“ dodal marketingový manažer Tomáš Větrovský, který s touto myšlenkou přišel.

Scénář studia vymyslela Jitka Doubravová, která se v lednu inspirovala v České televizi, kde absolvovala stáž. ,,Když Tomáš přišel s nápadem studia, ihned jsem se toho chytla a začala jsem vymýšlet takovou podobu studia, aby to fanoušky co nejvíce zaujalo. Dali jsme tomu zcela nový design od úvodní animace až po prostory, a první klubové fotbalové studio bylo díky práci celého fotbalového vedení a marketingu na světě,“ řekla moderátorka studia Jitka Doubravová.

Těšit se můžete na speciální hosty

V každém díle budou navíc speciální hosté. Do prvního studia, které spatří světlo světa v pátek 6. března, přijal pozvání Roman Bednář, který na Britských ostrovech odehrál více zápasů než v české nejvyšší lize, a nakoukl i do Premier League. Věděli jste, že si zahrál i v seriálu? Druhým hostem prvního studia je Petr Janota, který vede tým U19 za titulem, aby si mohli zahrát dorosteneckou ligů mistrů. Nebylo by skvělé vidět hrát v Příbrami třeba slavný Manchester City a jeho slavné dorostence?

Více již ve studiu, které naleznete od pátku 6. března na webových stránkách www.fkpribram.cz, na youtube 1.FK Příbram, na portálu Příbram žije, facebooku Dobříšska aktuálně a v neposlední řadě v místní regionální televizi FONKA.

Zdroj: red., foto: kameraman Jaroslav Hájek

Odpovědět

*