Krampus poprvé v Příbrami

krampusV DISCO clubu Šachta (Na Příkopech 105) se v sobotu 12. 12. 2015 od 21 hodin odehraje jedinečný večer s bohatým programem. Vrcholem večera bude populární show pocházející z Rakouska.

Krampus je světoznámá rohatá obluda, která v Rakousku a na jihu Německa odpovídá českému pojetí čerta. Krampus se objevuje tradičně 5. prosince v doprovodu sv. Mikuláše a zatímco Mikuláš děti obdarovává, Krampus je trestá.

Kromě čertů se v Šachtě těšte i na pražské DJ’s, welcome drinky, koktejlový bar, cryogenic show (mrazivá mlha), foto koutek s čerty KRAMPUS a neobyčejnou narozeninovou oslavu DJ’s Kristiana Calderona a Jechiho. Z DJ’s se představí Tori Puma, Miles Mason, Trent, Calderon, Jechi nebo Urbi ET Orbi.

Základní vstupné je 80 Kč. Zarezervovat si můžete i VIP salonek s garancí místa k sezení a lepšího přístupu k baru za vstupné 130 Kč (rezervace je možná na e-mailové adrese electronic.festivalcr@gmail.com s předmětem VIP; pouze 20 míst). Na stejné emailové adrese si můžete zarezervovat i stůl.

Zdroj: red., autor: Lucie Jeníčková

Odpovědět

*