Kuba Ulč před závěrečným zápasem základní části: Chceme ho vyhrát a jít na Karlovarsko!

Poslední duel základní části sehrají příbramští Kocouři na palubovce Benátek nad Jizerou. Souboj o umístění v konečné tabulce Uniqa extraligy ročníku 2014/2015 a lepší pozici v play off začne dnes v 18 hodin. Do středočeských Benátek se chystá i několik fanoušků příbramského mužstva, kteří se budou snažit dopomoci Kocourům k tříbodové výhře.

1891541_454485658033531_8788798989738168556_o

Kompletní osmička účastníků letošního play off je však již známá, v předstihu si ho zajistil suverénní Liberec, České Budějovice, Karlovarsko, Zlín, Praha, Benátky, Příbram a Odolena Voda. Na vítěze Českého poháru Ostravu se překvapivě letos nedostalo. Slezané nezvládli některé klíčové duely a skončí v letošní tabulce na nepostupové deváté pozici.

Kocouři zřejmě narazí na Budějovice nebo Karlovarsko

Dnešní závěrečné kolo rozhodne tedy „pouze“ o čtvrtfinálových dvojicích. Příbram může narazit hned na čtyři možné soupeře – Liberec, České Budějovice, Karlovarsko či eventuelně čtvrtou Fatru Zlín.  Jako nejpravděpodobnější varianta se jeví repríza loňského semifinálového souboje s Jihostrojem České Budějovice nebo souboj s extraligovým nováčkem z Karlových Varů.

3A jak se na dnešní utkání těší nahrávačská jednička Kocourů Jakub Ulč?

„Těším se moc, je to poslední zápas v základní části, který rozhodne o našem soupeři v prvním kole play off. Určitě ho chceme zvládnout a získat v Benátkách tři body a přeskočit je v tabulce.“

 

Jakého soupeře by sis přál do čtvrtfinále play off?

Do čtvrtfinále bych si asi nejvíc přál Zlín, ale to by Praha musela prohrát s Ústím a my bodovat za 3 body s Benátkami. Určitě je ale našim cílem dnes vyhrát a jít na Karlovarsko!

Dnešní utkání začne v Benátkách v 18 hodin. Držte Kocourům palce!

Zdroj: red, foto: red

Odpovědět

*