Kvůli finále Miss 1.FK Příbram jsem studovala pravidla fotbalu, prozradila vítězka Karolína Urbanová

DSC_0369Historicky první ročník soutěže Miss 1.FK Příbram vyhrála sedmnáctiletá studentka příbramského gymnázia, Karolína Urbanová. Karolína velmi ráda sportuje, což nám dokázala i při její volné disciplíně. Jaké jsou její pocity po soutěži a z jaké ceny má největší radost?

Kájo, jaký byl hlavní podnět k tomu, že jsi se přihlásila do soutěže Miss 1.FK Příbram?

Do soutěže jsem se přihlásila, protože jsme do toho šly společně s týmem Shine Ladies a také mi to přišlo jako dobrá zkušenost.

Napadlo tě již na začátku, že by jsi mohla zvítězit?

Abych pravdu řekla, počítala jsem s tím, že bych se mohla dostat do finále, ale že bych vyhrála, s tím jsem nepočítala. V první řadě jsem si soutěž chtěla užít a poznat alespoň z části, jaké to je, což se povedlo.

Kdo tě během soutěže nejvíce podporoval?

Nejvíce mě podporovaly asi mé kamarádky, můj přítel a také samozřejmě rodina.

Jak sis finálový večer užila?

Atmosféra při finálovém večeru byla jak zajímavá, tak i plná očekávání ze strany finalistek. Myslím, že se všichni dobře bavili a to i díky krásné moderátorce Jitce Doubravové, která všechny celým večerem provázela.

V jaké disciplíně jsi si byla nejvíce jistá?

Asi ve volné disciplíně. Už jen z toho důvodu, že jsem mohla předvést něco, co dělám celý život a to je aerobic. A i když jsem měla strach z promenád po mole, tak nakonec to byla jedna z věcí, která mě nejvíce bavila.

Porotcům se prý tipy na vítězky povedly. Tipovala jsi se bezprostředně před vyhlášením ty sama na vítězku?

Kdepak, můj tip na titul Miss 1.FK Příbram byla Denisa Bosáková (Vyhrála titul Miss Fans 1.FK Příbram, pozn. red.).

Kdo tě na finálovém večeru osobně podpořil?

Na finálový večer mě přišel podpořit především můj přítel Tomáš Bartůněk, a moje kamarádky – hlavně ze skupiny Shine Ladies.

Vyhrála jsi spoustu skvělých cen. Dokážeš říci, jaká ti udělala největší radost?

Největší radost mám z šeku, který daruji sociálně slabým dětem. Jsem ráda, že jim pomohu. Rozhodla jsem se tak, protože jsem hodně těchto situací viděla na vlastní oči a vím, že mé rozhodnutí je správné. Velmi se těším také na víkendový pobyt na penzionu Nový Rybník. Já mám vlastně radost úplně ze všeho, jak z poukazu na focení tak mám také velkou radost, že si budu moci zahrát ve videoklipu od MafiaRecords. Moc děkuji.

Mimo jiné jsi vyhrála i zapůjčení automobilu na celý víkend. Ještě nemáš řidičský průkaz, jak tuto cenu využiješ?

Jak říkáš, bohužel mi není ještě 18, ale auto využiji přes kamarádky, které mají řidičský průkaz, a uděláme si pořádný výlet. Samozřejmě bez poškození auta.:)

Po celý rok budeš ,,součástí“ klubu 1.FK Příbram. Těšíš se na to?

 

Moc ráda budu součástí klubu 1.FK Příbram, už jen z důvodu, že poznám nové lidi a pochytám spoustu nových zkušeností.

Budeš chodit pravidelně fandit na zápasy 1.FK Příbram?

Ano, budu. Chodila jsem i před vítězstvím v Miss.

Jak moc se ve fotbale vyznáš? 🙂

Abych pravdu řekla, ve fotbale se vyznám asi tak jako většina holek. To znamená hlavně v hráčích na hřišti :D. Ale díky finálovému večeru, kdy jsem věděla, že budou otázky ohledně fotbalu, hodně jsem si toho nastudovala. V podstatě tedy obecná pravidla o fotbale vím.

Zdroj: red.

Odpovědět

*