L-carnitine Vám bez pohybu tuk nespálí

hubnutiE-shopy a obchody nabízející doplňky stravy jsou plné produktů, které podporují spalování tuků. Ano, podporují. Bez pohybu a zdravé stravy se nadbytečných kilogramů prostě nezbavíte. To je realita.

Pokud se rozhodnete ke koupi některého produktu ničícího tuky, nastudujte si jeho správné užívání. Spalovače se vyrábějí ve formě tabletek, drinků nebo prášků rozpustných ve vodě. Nelze přesně říci, který je nejúčinnější. Každý má něco do sebe. Shodují se ovšem v užívání.

Berou se zpravidla 30-60 minut před sportovním výkonem, drinky se mohou pít i během výkonu. Jedním z nejznámějších spalovačů je L-karnitin, nebo výrobky, které ho obsahují. Mimo chemicky vytvořených výrobků se nachází v menším množství i v hovězím mase.

Karnitin si vytváří tělo samo

Karnitin je látka, která se každému člověku v těle tvoří automaticky. Má důležitou roli. Vytváří energii z tuků. Karnitinové produkty jsou vyráběny právě z důvodu, aby urychlily a podpořily proces vytváření karnitinu.

Jedním z nejznámějších je přímo L-carnitine. Mimo spalování tuků navíc snižuje svalové napětí při výkonu a zmírňuje riziko svalového zranění nebo přetažení. Zároveň karnitin dodává energii, kterou při tréninku potřebujete.

Rozhodnete-li se tedy pro jeho koupi, nežijte mylně v představě, že jste do týdne o deset kilo lehčí. Pro viditelné výsledky ho musíte užívat dlouhodoběji.

Zdroj: red.

Odpovědět

*